DE
EN
PL
Wykonawcy

ARTYŚCI XXIII EDYCJI ŚWIĘTA GRZYBÓW


14 września swoją
obecnością zaszczycą nas:

THE POSTMAN

DEFIS

C-BOOL


15 WRZEŚNIA scenę we władanie wezmą:

STO PROCENT

KABARET K2

ORFEUSZ

DON VASYL  z zespołem







Święto Grzybów 2016

Czadoman 
właśc. Paweł Dudek –wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance.

Pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Początkowo próbował rozpocząć solową karierę w nurcie muzyki pop-rockowej, ale przerwał ją spór twórcy z menadżerem. Muzyk pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czySpiderman. Najbardziej znane utwory Czadomana to: Ruda Tańczy jak Szalona oraz Chodź na kolana, które osiągnęły kilkadziesiąt milionów odtworzeń w serwisie internetowym YouTube. W 2015 podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat SuperHit Festiwal został wyróżniony teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów). Również z tego powodu gościnnie wystąpił w programach telewizyjnych Dzień Dobry TVN w 2014 roku i Kuba Wojewódzki w 2015 roku, emitowanych na głównej antenie telewizji TVN.


Latino Lovers
Dwóch artystów. Dwóch profesjonalistów. Perfekcyjnie przygotowane covery. Mieszanka nastrojowych nut hiszpańskich Enrique Iglesiasa i zmysłowych ruchów tanecznych Ricky’ego Martina. Przykład pociągu fizycznego do męskich ideałów, pełnych seksualnego uroku. Każdy koncert to prawdziwe, wybuchowe show utrzymane w gorących, latynoamerykańskich rytmach. „Latino Lovers” wciągną Cię w pełną emocji zabawę! W repertuarze: Przeboje Enrique Iglesiasa, Ricky’ego Martina i współczesnych twórców muzyki latino oraz jako niespodzianko hit wszech czasów. W programie: interakcja, wspólna zabawa i żywy dialog z publicznością. KONCERT FIZYCZNIE I EMOCJONALNIE NIE DO ODPARCIA!!!

Chapeau Bas
Początki istnienia zespołu sięgają roku 2009, kiedy to Kasia z Pawłem zakładają duet, grając i śpiewając (głównie dla własnej przyjemności) w większości muzykę autorską opierając się na tekstach Kasi i muzyce Pawła. Jesienią 2013 roku do wspomnianego duetu dołącza Radek, rozszerzając instrumentarium o gitarę basową i głos, który świetnie współbrzmi z melodyjnym głosem Kasi. Wnosi do zespołu zarówno doświadczenie zdobyte na scenach kojarzących się z towarzyskimi imprezami w gronie znajomych i rodziny, jak też rockowy „sznyt muzyczny” zdobyty przy okazji koncertowania u boku najlepszych muzyków w kraju. Od tego momentu zespół rozpoczyna nowy etap. Repertuar wzbogaca o kolejne utwory i nowe nurty muzyczne, twórczość autorska nabiera nowego wymiaru. Troje doskonale rozumiejących się muzyków z wielką lekkością porusza się w klimatach takich jak: soul, jazz, blues, bossanova, oraz muzyka bałkańska i romska. Wisienką na torcie instrumentarium grupy staje się w 2015 roku Dawid który ze swoim czarodziejskim akordeonem. Jest doskonale „trafionym” wyborem, co widać i słychać przy okazji każdego z koncertów zespołu. Brzmieniem instrumentu dopełnia doskonale brzmiącą całość i kiedy cała czwórka wychodzi na scenę i zaczyna grać – z podniecenia ciarki pojawiają się na plecach a nogi uginają się z wrażenia…

 

po prostu :  CHAPEAU BAS PANIE I PANOWIE!

Trzy Gitary

To jedna z najlepszych polskich grup wykonujących przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Wysoki poziom artystyczny zespołu a nade wszystko łudząco podobne do oryginału głosy muzyków powodują, iż koncerty Trzech Gitar stanowią bardzo atrakcyjną propozycję wpisującą się w każdy typ imprez: od dużych koncertów poprzez lokalne imprezy, tj. majówki, dni miast-gmin, festyny, dożynki oraz integracyjne imprezy firmowe.

Zespół otrzymał główną nagrodę  Ogólnopolskich Prezentacji Muzyki z gwiazdą „CZERWONE GITARY” w Stargardzie Szczecińskim oraz nagrodę internautów na II Ogólnopolskim Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku.


Święto Grzybów 2015

Trzynasta w Samo Południe

...Oto Trzynasta w Samo Południe! Młodzi, zdolni, niewyspani - przebojem zdobywają świat. Nie wiedzą co znaczy "nie da się". Na pochybel złym prorokom i krytykom porywają na swój pokład coraz to więcej ludzi i podbijają kolejne miasta. A gdy raz dasz się porwać rock'n'rollowemu szaleństwu - nie ma już powrotu! Ulubieńcy nastolatek, koszmar ich ojców, łamacze serc, wielkomiejskie wieśniaki, recydywiści ciężkiego rozpie*#olu- można tak w nieskończoność ale w słowach nie da się oddać tego co Cię spotka gdy przeżyjesz ich koncert!

Jesienią 2014 roku polska scena muzyczna zatrzęsła się w posadach za sprawą ich debiutanckiej płyty „Hell Yeah”. Tego nie było od dawna – rock'n'roll wraca na salony! Po wielu miesiącach przygotowań zespół nagrał materiał w studiach Raven, EOS i Rolling Tapes pod czujnym okiem producentów i realizatorów – Marcina Szwajcera i Andrzeja Dziadka. Miksami zajęli się Jacek Miłaszewski i Marcin Szwajcer. Wydany nakładem Sony Music Polska album czeka na półkach sklepowych i jest gotów zmienić kilka żyć.



Verba

Polski zespół muzyczny pochodzący z Piły, którego początki sięgają 1997. Powstał z grupy Squad Centralny. Początkowo Bartłomiej Kielar (Bartas) i Ignacy Ereński (Ignac) reprezentowali różne style muzyczne takie jak hip-hop, house, elektro i jungle, z elementami popu. Produkcją muzyczną zajmował się głównie Bartas. Teksty pisał najpierw Ignac, później obaj. Ich późniejsza twórczość to przede wszystkim popowa odmiana rapu.

Pierwsza legalna płyta "Ósmy marca" (na koncie mają także 3 nielegalne) wydana przez UMC Records przyniosła im popularność. Duet nagrał 11 płyt, w tym 8 albumów studyjnych i 3 składanki. Stworzyli także 20 teledysków do swoich utworów. Zespół jest laureatem wielu nagród muzycznych.

Od 2012 roku zamiast Ignacego Ereńskiego w zespole razem z Bartasem śpiewa Przemysław Malita.


Fakiry

Kapela Podwórkowa „FAKIRY” powstała w 1976 roku przy Technikum Budowy i Remontu Maszyn Górniczych w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas pierwszego występu przypadkowo użyta przez konferansjera nazwa „Fakiry” pozostała do dzisiaj.  

Kapela dość szybko wytworzyła sobie swoisty styl opierając się głównie na twórczości własnej. Repertuar stanowiły piosenki wynikające z obserwacji rzeczywistości, przywar i uroków życia. Stylistycznie nawiązują do muzyki folkloru miejskiego. Uzupełnieniem są znane piosenki muzyki popularnej i biesiadnej. Kapela „Fakiry” w 2000 roku wydała pierwszą˝ płytę CD, na której zamieszczone zostały najbardziej popularne utwory z repertuaru kapeli.



Święto Grzybów 2014

After Party

Zespół AFTER PARTY w ciągu 2 lat wbił sie w czołówke Polskiej muzyki tanecznej Koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show .. Zespół w ciagu 2 lat nagrał 8 teledysków i wydał płyte długogrającą,a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. zespół koncertował już w całej Europie i Stanach Zjednoczonych . Mega sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy gdzie za piosenkę TYLKO ONA JEDYNA otrzymali statuetke za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV , Teledysk Bujaj sie na portalu Youtube obejrzało już ponad 12 mln osób , Piosenka Tylko Ona Jedyna na liczniku ma już ponad 14 mln wyświetleń i cały czas rośnie,cały kanał yotube zespołu After Party obejrzało już ponad 50 mln osób. od 2012 roku zespół zagrał ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą i całym świecie.




Łzy

Zespół Łzy powstał jesienią 1996 roku w Pszowie. W tym czasie zespół nagrał dwie piosenki: „Słońce” oraz „Nienawiść” w Cyberstudiu w Katowicach. Wiosną 1997 roku zespół nagrał sześć innych piosenek i tak powstało Demo zespołu. Dzięki zwycięstwu w Przeglądzie w Opatowie w 1997 roku zespół mógł nagrywać w Warszawskim Sonusie, w którym nagrał piosenkę „W księżycowym śnie” oraz debiutancki album „Słońce”. Z zespołu odszedł Sławomir Mocarski, którego zastąpił Adrian Wieczorek.

W grudniu 1998 roku premierę miał ich album „Słońce”. W 1999 roku do zespołu dołączył Rafał Trzaskalik. W lipcu 2000 roku premierę miał ich drugi album — „W związku z samotnością”. W czerwcu 2001 roku album zdobył status Złotej Płyty. Na początku 2002 roku album zyskał status Platynowej Płyty. W maju 2002 roku premierę miał album „Jesteś jaki jesteś”. Premiera pierwszego singla – „Jestem jaka jestem” – odbyła się na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu. Album zyskał status Złotej Płyty.

Na początku 2003 roku zespół rozpoczął współpracę z Maciejem Durczakiem oraz jego firmą House Rock Entertainment. W czerwcu 2003 premierę miał czwarty album zespołu „Nie czekaj na jutro”, a jego singel – „Oczy Szeroko Zamknięte” – zakwalifikował się do Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, do konkursu premier, gdzie otrzymał Nagrodę Publiczności. W lipcu album otrzymał status Złotej Płyty, zaś w listopadzie tego roku status Platynowej Płyty.

W styczniu 2004 zespół brał udział w Krajowych Eliminacjach w Konkursie Piosenki Eurowizji 2004 z piosenką „Julia, tak na imię mam” zajmując ostatecznie drugą pozycję. Łzy w tym samym roku zajęły drugie miejsce w Telekamerach 2004. W kwietniu zespół otrzymał Mikrofony Popcornu za Zespół Roku oraz Przebój Roku „Oczy Szeroko Zamknięte”. Podczas 41 KFPP wygrali w kategoriach Zespół Roku i Przebój Roku za „Oczy Szeroko Zamknięte”.

W czerwcu 2005 pojawia się album „Historie, których nie było”. Singel „Przepraszam cię” brał udział w Sopot Festival 2005. W 2006 roku zespół obchodził dziesięciolecie istnienia. Zespół wydał kompilację „The Best of 1996-2006” oraz DVDzawierające występy z konkursów oraz festiwali, a na wersji limitowanej z teledyskami. Singel „Gdybyś był” miał premierę na Festiwalu w Opolu. W listopadzie wyszła reedycja kompilacji z płytą akustyczną. W marcu 2007 roku kompilacja otrzymała status Złotej Płyty.

W maju 2009 zespół miał koncert na Florydzie. W czerwcu Zespół zagrał z Jerzym Połomskim piosenkę „Do zakochania jeden krok”, a ich kompilacja otrzymuje status Platynowej Płyty. W listopadzie Łzy zostały uhonorowane statuetką Famek 2009 za dorobek muzyczny.

W 2010 roku zespół koncertował w Szkocji i Austrii. Zespół otrzymał nominację do Viva Comet za Artystę 10-lecia oraz Przebój 10-lecia „Agnieszka już dawno...”. W lipcu zespół reprezentował Polskę na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich w szwedzkim Karlshamn wykonując piosenkę „Twoje serce, skraść chcę” i zajął IV miejsce.

17 listopada 2010 roku zespół poinformował na swojej stronie internetowej o zakończeniu współpracy z wokalistką Anną Wyszkoni oraz firmą RockHouse Entertainment, a kilka dni później zamieścił ogłoszenie, iż poszukuje nowej wokalistki.

1 stycznia 2011 roku wokalistką Łez została Sara Chmiel. Zespół w nowym składzie miał debiut 9 stycznia 2011 roku na XIX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

14 lutego, na Walentynki, zespół wydał singel „Zatańcz ze mną, proszę”, który promował szósty studyjny album zespołu Bez słów..., którego premiera odbyła się 13 maja. Album został wydany w dwóch wersjach: jednopłytowej, która zawiera 13 premierowych piosenek, oraz dwupłytowej, na której znalazły się największe przeboje zespołu zaśpiewane przez najbardziej uzdolnione uczestniczki castingu na wokalistkę zespołu. Kolejnym singlem promującym album została piosenka „Bo każdej nocy” (lipiec 2011).

 

W kwietniu 2013 roku zespół wydał singiel „Na nic nie czekam” za pośrednictwem portalu Muzodajnia.pl. Nie cieszył się on jednak zbyt dużą popularnością. We wrześniu tego samego roku zespół wydał singiel "Kiedy nie ma w nas miłości", który w ciągu miesiąca uzyskał 500 tys. odtworzeń na portalu youtube.pl


Święto Grzybów Rok 2013


 Zbigniew Wodecki

(ur. 6 maja 1950 w Krakowie) – rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.

Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje "Chałupy", "Zacznij od Bacha", „Izolda” czy "Pszczółka Maja". Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer. Sam o sobie mówi, że jest "śpiewającym muzykiem". Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa a przecież ciągle nie zamknięta! Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, których kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN "Droga do gwiazd"., „ Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”

Jego największe przeboje to: „Chałupy Welcome To”, „Pszczółka Maja”, „Zacznij od Bacha”, „Nad wszytko uśmiech Twój”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Odznaczenia i wyróżnienia:

1972: Nagroda za Debiut na X Karjowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – piosenka Znajdziesz mnie znowu

1978: Nagroda Dziennikarzy na FI Sopot ’78

197: I Nagroda na KFPP Opole '79 za piosenkę Wspomnienie tych dni, Nagrody za Wybitne Osiągnięcia Artystyczne, I Nagroda w koncercie
Premiery

1991: Nagroda Prezydenta Opola za wybitne osiągnięcia w dziedzinie wykonawstwa piosenki na festiwalu opolskim, I Nagroda za piosenkę: Sobą być, Nagroda Specjalna Polskich Nagrań, Nagroda Specjalna i Kryształowy Kamerton ZAKR na KFPP Opole ’91

1994: Nagroda Artystyczna Polskiej Estrady Prometeusz

2007: Prometeusz

2011: Odznaka "Honoris Gratia

Źródło: http://www.wodecki.pl/
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Wodecki


 Mrozu


(ur. 22 lipca 1986 we Wrocławiu) – polski piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza popu i R&B, producent muzyczny. W jego piosenkach można doszukać się również elementów hip-hopu i reggae. Absolwent Zespołu Szkół nr 6 im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu..Występował w wielu młodzieżowych musicalach w Teatrze Lalek we Wrocławiu czy w Centrum Sztuki Impart. Jest laureatem konkursu Agnieszki Osieckiej. Bardzo Wielka Woda. Łukasz Mróz współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: DJ Kenneth (Holandia), Mr. Kinglover (Jamajka), Natural Dread Killaz, Jamal, EastWest Rockers, Bob One, Junior Stress, Molesta Ewenement, K.A.S.T.A., Lilu, Wice Wersa oraz WhiteHouse.

W 2009 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany Miliony monet.. W 2010 występował w jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami.. W tym samym roku otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Mrozu


 Kabaret Noł Nejm

Polski kabaret, który powstał w 1998 roku w Rybniku. Skład kabaretu to: Rafał Soliński (Amos) - aktor, eseista, malarz. Rodowity Rydułtowianin (Rydułtowik), z tych Rydułtów. Kiedyś zmieni świat. Na razie musi napisać pracę magisterską. Posiada niespożyte siły w wymyślaniu różnych rzeczy. Szkoda tylko, że jego rozmówcy nie mają tyle sił, żeby tego słuchać. Zorganizowany.  Marek Żyła - aktor, esteta, prozaik. Rodowity Rybniczanin, z tego Rybnika. Pisze. Mało tego - czyta. Nie tylko to, co sam napisze. Konceptualista - niby nie dr Frankenstein, ale jak cos wymyśli, to ma to ręce i nogi. Ma wyjątkową skłonność do mylenia nazw miast. Na szczęście nie myli nazw państw, zwierząt, roślin, imion, PKO. Kabaret Noł Nejm zdobył aż 11 nagród publiczności, które są dla nich największym dowodem uznania ze strony widzów. Obecnie dają około 90 występów rocznie. Potrafią rozbawić każdego i młodego i starszego. 

Źródło: www.nolnejm.com 

 


Święto Grzybów Rok 2012


  2 plus 1

Polski zespół wykonujący muzykę pop i folk, a w późniejszym okresie swojej działalności także disco, rock i synth pop, założony w 1971 roku w Warszawie. Grupa ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych (w tym trzy złote płyty), prestiżowe nagrody oraz liczne koncerty, zarówno w kraju jak i za granicą. Czas największej popularności zespołu w Polsce przypada na lata 70. XX wieku, a na przełomie lat 70. i 80. grupa osiągnęła również znaczący sukces w Europie Zachodniej. Kres działalności zespołu przyniosła śmierć Janusza Kruka w 1992 roku, choć w latach 1998-1999 miała miejsce krótka reaktywacja grupy. 2 plus 1 pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich grup muzycznych. Znajduje się wśród wykonawców, którzy wywarli największy wpływ na historię krajowej muzyki popularnej. Zespół wprowadził do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej pamiętane do dziśprzeboje, takie jak "Chodź, pomaluj mój świat", "Hej, dogonię lato", "Wstawaj, szkoda dnia", "Windą do nieba" czy "Iść w stronę słońca". Do najbardziej znanych międzynarodowych utworów 2 plus 1 wlicza się "Easy Come, Easy Go" i "Singapore".


Kamil Bednarek

(ur. 10 maja1991 w Brzegu), znany również jako Macca Braa  polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008-2012 wokalista for

macji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi solową działalność artystyczną. W 2008 roku wraz z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin, który zadebiutował poprzedzając występ EastWest Rockers. Rok później ukazał się debiutancki minialbum formacji pt. Ziemia Obiecana. Materiał został wydany samodzielnie przez zespół.

W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent !emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Na castingu zaprezentował piosenkę "I" z repertuaru Kurta Nilsena. Jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu na którym zaśpiewał "Tears in Heaven" Erica Claptona. Głosami telewidzów awansował do finału. Po finałowym wykonaniu "Is This Love" Boba Marleya, zdobył 2. miejsce na podium show. W listopadzie razem z zespołem wydał debiutancką płytę pt. Szanuj. W kwietniu 2011 wraz z zespołem pojechał na Jamajkę. Efektem podróży był zarejestrowany w studiu Tuff Gong w Kingston minialbum pt. Jamaican Trip]. Tego samego roku piosenkarz wraz z zespołem SGM wystąpił na XLVIII Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu gdzie zaprezentowali piosenkę Marka Grechuty "Dni, których nie znamy". Na początku 2012 roku wokalista wziął udział w programie telewizyjnym Bitwa na głosy emitowanym przez stację telewizyjną TVP2. Bednarek objął funkcję przewodniczącego szesnastoosobowej grupy wokalistów z Brzegu wraz z którą wygrał program. Nagroda pieniężna, którzy otrzymał zespół została przeznaczona na Fundację Rozwój, wspierającą młode talenty na terenie miasta Brzeg. 1 czerwca tego samego roku wraz z uczestnikami programu Bitwa na głosy wystąpił na XLIX Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W koncercie Szalone lata 60! wykonali utwór Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" z repertuaru Skaldów. W między czasie zespół Star Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Powodem takiej decyzji było odejście basisty - Kuby Wojciechowskiego i gitarzysty Szymona Chudego. Bednarek zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu w składzie: Piotr Bielawski (gitara), Piotr Stanclik (gitara basowa) oraz Maciej Pilarz (perkusja).




  Kabaret Słuchajcie

To zielonogórska grupa istniejąca od jakiś 10 lat. Zdobyli większość najważniejszych nagród na najważniejszych festiwalach sztuki kabaretowej. Obecny skład grupy to trzech (nie bójmy się tego słowa) MĘŻCZYZN. Jarosław Marek Sobański ( taki blondyn, a na nim dziwne okulary i fryzura kupiona na Jamajce) Tomasz Łupak ( taki chłopak, co dobrze gra i śpiewa ładnie, a czasem nawet głośno) i Janusz Pietruszka (taki wysoki, duma Nielestna o wysokim ilorazie inteligencji albo iloczynie). Artyści owi  wykonują skecze, piosenki  i krótkie monologi. Program  Kabaretu Słuchajcie udowadnia tezę , że  każda sytuacja, nawet w życiu najnudniejszego człowieka na świecie, może się ułożyć w naprawdę śmieszny i zaskakujący sposób. Cechą nowego programu jest szukanie komizmu w sytuacjach pozornie normalnych. Program jest dynamiczny  wiec uważajcie. Okazuje się, ze nie musi być o seksie, grubej teściowej i chudej sekretarce, żeby było śmiesznie.




  Sto Procent

 Zespół Sto Procent to duża dawka energetycznych coverów, zagranych w 100 procentach na żywo.  Pop, rock, rock and roll oraz największe przeboje muzyki tanecznej z lat 80tych i 90-tych, to wszystko znajdziecie w bogatym repertuarze zespołu. Tworzą go młodzi lecz doświadczeni muzycy, grający razem od kilkunastu lat. Do muzyki podchodzą z pasją i humorem. Na swoim koncie mają wiele wyróżnień i nagród na festiwalach krajowych i zagranicznych. Pełen skład gitara,bas, perkusja, instrumenty klawiszowe oraz dwa wokale (damski i męski) uświetni każdą imprezę na której potrzebna jest dobra muzyka.


  Dr. Fleischman

Zespół powstał w pierwszej połowie lat 90-tych w Pieńsku k/Zgorzelca. W roku 1995 wykształcił się trzyosobowy skład, który po trzech latach nagrał pierwszy materiał „Obrazy marzeń zamienione w ruinę”. Został on wydany przez Caribu Records (wytwornie założoną przez członków zespołu i jego przyjaciół, będąca także organizatorem wielu koncertów). W 2000 roku została nagrana kolejna płyta zatytułowana „Upadek”. W 2004 roku zarejestrowany został koncert Alter Piknik , a jesienią zespół nagrał kilka nowych numerów [ „medycyna tybetańska”] . W roku 2006 do zespołu doszedł bycholl, grający od tej pory na drugiej gitarze basowej. W takim składzie grupa nagrywa kolejne 4 piosenki „Bogowie nie czują zmęczenia” zarejestrowane tym razem we własnym zakresie przez caribu studio . Powstaje także video - filmy prezentowane podczas koncertów zespołu. po około 2 latach współpracy bycholl opuszcza zespół. Dr fleischman zagrał wiele koncertów w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii i na Litwie. Jesienią 2007 roku grupa udała się na kilka koncertów do Irlandii [Galway, Dublin, Belfast, Mullingar, Wiclow].